Previous
Next
Previous
Next

20 czerwca Dawid Kwiatkowski wystąpi w Dębicy

DAWID KWIATKOWSKIMówi się o nim, że jest polskim Justinem Bieberem i w podobny jak on sposób zaczynał karierę wgrywając swoje filmy na YT. Dziś ma tysiące fanów a 20 czerwca wystąpi w Dębicy. Dawid Kwiatkowski pojawi się 20 czerwca na dębickim stadionie Wisłoki.
To jest bardzo zdolny młody człowiek, który jest „naumiany”. Ma przy tym zespół złożony z profesjonalnych muzyków i potrafi zorganizować bardzo dobre show na scenie – tak na dzisiejszej konferencji prasowej mówi o Dawidzie Kwiatkowskim mówił Hirek Wrona. Jego występy przyciągają tłumy fanów. Dlatego postanowiliśmy zaprosić go na tegoroczną edycję  festiwalu Goodfest, licząc na to, że wielu ludzi będzie dobrze bawić się przy jego muzyce.
Dawid Kwiatkowski będzie jedną z gwiazd zaproszonych do Dębicy. Festiwal odbędzie się w sobotę 20 czerwca.
 

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.