Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Znamy artystów festiwalu Goodfest 2015!

Logo GoodfestPrzed nami czwarta edycja festiwalu Goodfest organizowanego przez Firmę Oponiarską Dębica S.A. oraz Goodyear Dunlop Tires Polska. W tym roku wydarzenie otwiera się na nowe muzyczne regiony, łącząc różnorodne gatunki i style. Już 20 czerwca na scenie w Dębicy pojawią się nie tylko przedstawiciele alternatywnego nurtu, ale także mistrzowie hip-hopu czy rocka. Przed publicznością staną m.in. HEY, Molesta Evenement, Dawid Kwiatkowski, xxanaxx oraz Fair Weather Friends.
Festiwal Goodfest już po raz czwarty gościć będzie doskonałych polskich artystów.
W tym roku, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom lokalnej społeczności, organizatorzy projektu zdecydowali się otworzyć wydarzenie na nowe artystyczne konwencje i style. Dzięki temu, 20 czerwca na dębickiej scenie zmieszają się muzyczne gatunki z odmiennych biegunów. Dla gości festiwalu zagra legenda polskiego rocka – zespół HEY, prekursor rodzimej sceny hip-hopowej – Molesta Ewenement oraz jeden z największych pop-owych talentów ostatnich lat – Dawid Kwiatkowski. Publiczność swoimi hipnotyzującymi dźwiękami uwodzić będzie także xxanaxx, a elektrycznymi dźwiękami porwie formacja Fair Weather Friends. Przedstawiciele lokalnej sceny – Eskaubei & Tomasz Nowak Quartet zaserwują natomiast nietuzinkowe połączenie hip-hopu oraz jazzu.
„Przez trzy lata istnienia festiwal Goodfest zakorzenił się już nie tylko w Dębicy i na Podkarpaciu, ale także stał się ważnym punktem na kulturalnej mapie Polski. Mamy nadzieję, że tegoroczna modyfikacja formuły wydarzenia przypadnie do gustu publiczności. Liczymy, że dzięki wprowadzonym zmianom każdy z uczestników znajdzie w Dębicy coś dla siebie. Warto jednak podkreślić, że Goodfest niezmiennie wspiera polską muzykę oraz młode alternatywne zespoły, które nie boją się artystycznych eksperymentów i wciąż szukają nowego, niebanalnego przekazu” – powiedziała Melania Popiel, Dyrektor
ds. Komunikacji w Firmie Oponiarskiej Dębica S.A. i Goodyear Dunlop Tires Polska.
Goodfest 2015 to jednak nie tylko doskonała muzyka, ale także liczne atrakcje dla uczestników. Podczas wydarzenia na gości czekać będą m.in. pokazy kulinarne z Pawłem Kibartem – finalistą programu Top Chef, interaktywny piknik wiedzy, na którym odbędą się warsztaty naukowe dla dzieci i dorosłych, strefa bezpiecznej jazdy na Rynku w Dębicy oraz Rodzinna Strefa Przygody. W dniu wydarzenia odbędzie się również parada aut w Dębicy. Udział w festiwalu jest bezpłatny.
 

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.