Previous
Next
Previous
Next

Bezpłatny kurs komputerowy ECDL Start

Celem szkolenia jest zdobycie cennej wiedzy oraz praktycznych umiejętności z zakresu obsługi komputera na poziomie ECDL Start.
Szkolenie jest skierowane do osób:
– bezrobotnych
– w wieku od 50 – 64 lat
– posiadających wykształcenie co najwyżej średnie
– zamieszkujących w woj. podkarpackie
PROGRAM kursu ECDL Start (96 godz.):
• Podstawy technik informatycznych i komunikacyjnych
• Użytkowanie komputerów i zarządzanie plikami
• Przetwarzanie tekstów (MS Word)
• Arkusze kalkulacyjne (MS Excel)
W ramach szkolenia oferujemy 96 godz. szkoleń komputerowych, podręczniki, catering, Zaświadczenie potwierdzające ukończenie szkolenia oraz egzamin zewnętrzny umożliwiający uzyskanie Europejskiego Certyfikatu Umiejętności Komputerowych ECDL Start.
Zainteresowane osoby zapraszam do kontaktu:
790 416 419
szkolenia@isoft.biz.pl
Gwarantujemy wysoki poziom merytoryczny prowadzonych szkoleń, sprawdzoną kadrę dydaktyczną oraz materiały szkoleniowe.
źródło: Urząd Gminy w Dębicy

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.