Previous
Next
Previous
Next

Finał Miejski Turnieju Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego

IMG_1733W czwartek 23 kwietnia w Szkole Podstawowej nr 10 w Dębicy odbył się Finał Miejski Turnieju Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego pod patronatem Burmistrza Dębicy Mariusza Szewczyka, w którym udział wzięło siedem reprezentacji szkół podstawowych z terenu naszego miasta.
Zawodnicy musieli zmierzyć się z testem teoretycznym, jazdą po miasteczku ruchu drogowego, w którym oceniana była znajomość przepisów ruchu drogowego i zachowanie na drodze, rowerowym torze przeszkód, w którym do pokonania było dziesięć przeszkód oraz udzieleniem pierwszej pomocy.
Najlepiej spisali się reprezentanci SP nr 10, wyprzedzając SP 11 – II miejsce, SP 5 – III miejsce.
W turnieju brały jeszcze udział SP 3, SP 8, SP 9,SP 12.
Drużyny występowały w składzie :
SP 3 – Weronika Wójcik, Julia Dentko, Krystian Madej, Przemysław Otulski
SP 5 – Wanessa Jużecka,Magdalena Kubisztal, Krystian Nykiel, Dariusz Przewoźnik, :
SP 8 – Radosław Jezior, Kacper Wójcik, Sara Chwastek, Wiktoria Wawrzonek,
SP 9 – Maksymilian Kołodziej, Karol Kołodziej, Jakub Kulig, Kamil Potyrała,
SP 10 – Oliwia Woźny, Kinga Krystek, Tymon Stepaniak, Maksymilian Woźny
SP 10 II – Wiktoria Molczyk, Wiktoria Ciećka, Fabian Sroka, Patryk Szymaszek
SP 11 – Gabriel Podolec, Jakub Kaput, Rafał Wiercioch, Kamil Śliwa,
SP 12 – Szymon Balasa, Jakub Ożóg, Julia Strzałka, Amelia Czernik,

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.