Previous
Next
Previous
Next

Występ w Krakowie na zakończenie sezonu

DSCN0423Pomimo, że od dwóch tygodni lodowa tafla na dębickim lodowisku jest już rozmrożona, a zawodnicy UKS Mors Dębica rozpoczęli już treningi na salach gimnastycznych, szóstka z nich postanowiła jeszcze raz w tym sezonie zawalczyć w zawodach o „Puchar Krakowa” z konkurentami z całej Polski.
Wszyscy wystąpili na krakowskim lodowisku w niedzielę 26 kwietnia, reprezentując dębicki klub w 4 kategoriach.
W młodzieżowej grupie brązowej na 7. miejscu zakończyła zmagania Patrycja Bieszczad, która z każdym kolejnym startem zmniejsza dystans do czołówki konkurencji. Druga dębicka zawodniczka Natalia Flak, także pokazała się z dobrej strony, a jej program został sklasyfikowany na 13. miejscu.
Trudności w dostępie do lodu nie przeszkodziły włączyć się do walki o czołowe miejsca Wiktorii Żurek i Nikoli Ciećkiewicz w klasie srebrnej.
Na szczególne brawa zasłużyła Wiktoria, której występ sędziowie ocenili najwyżej i odebrała ona zasłużenie puchar za zdobycie pierwszego miejsca.
Zaledwie 0,1 punktu zabrakło do medalu Nikoli – tym razem zakończyła zawody na pechowym, choć bardzo wysokim 4. miejscu.
„Wśród solistów klasy złotej, jak zawsze mogliśmy liczyć na udany start Stefana Świstaka, który nie zawiódł naszych oczekiwań i pewnie sięgnął po zwycięstwo, jak i okazały puchar.
Siostra Stefana – Beata reprezentowała nas w programie interpretacyjnym solistek. Różnice punktowe nie były duże, a uzyskany przez Beatę wynik pozwolił jej na zajęcie 7. Miejsca” – mówi Łukasz Daros z UKS Morsy Dębica.
Startem w Krakowie zawodnicy UKS Morsy Dębica definitywnie zakończyli sezon lodowy 2014/15. Przez najbliższe 2 miesiące kontynuować będą treningi pozalodowe, które mają na celu jak najlepsze przygotowanie ich do kolejnego sezonu.
 

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.