Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Wypadek na ulicy Wielopolskiej w Dębicy

PolicjaPolicjanci wyjaśniają okoliczności wczorajszego wypadku na ulicy Wielopolskiej w Dębicy. Kierowca skody nie ustapił pierwszeństwa kierującej daewoo. Do szpitala przewieziona została 62-letnia mieszkanka Dębicy.
Do zdarzenia doszło we wtorek około godz.10 na ulicy Wielopolskiej. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący skodą fabią skręcając w lewo nie udzielił pierwszeństwa przejazdu nadjeżdżającemu z przeciwka daewoo tico. Doszło do zderzenia pojazdów, w wyniku czego z obrażeniami ciała do dębickiego szpitala przewieziona została 62-letnia mieszkanka Dębicy. Kierowca skody, 47-letni mieszkaniec Ropczyc nie ucierpiał w wypadku.
Przeprowadzone przez policjantów badanie alkomatem wykazało trzeźwość uczestników zdarzenia. Sporządzony przez funkcjonariuszy pracujących na miejscu wypadku materiał dowodowy, pozwoli na szczegółowe wyjaśnienie okoliczności zdarzenia. Postępowanie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Dębicy.
Źródło. Podkarpacka Policja

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.