Previous
Next
Previous
Next

Gala „8 Wspaniałych”

W dniu 14 kwietnia br. w Starostwie Powiatowym w Dębicy odbyło się uroczyste podsumowanie XV Powiatowego Etapu XXI Ogólnopolskiej Edycji Samorządowego Konkursu Nastolatków „8 Wspaniałych”. Głównymi bohaterami uroczystości byli: Julia Bażela – uczennica II Liceum Ogólnokształcącego w Dębicy, Katarzyna Grych – uczennica Zespołu Szkół Ekonomicznych w Dębicy, Agnieszka Górska – uczennica II Liceum Ogólnokształcącego w Dębicy, Karolina Krok – uczennica I Liceum Ogólnokształcącego w Dębicy, Klaudia Łączak – uczennica II Liceum Ogólnokształcącego w Dębicy,Marta Polniaszek – uczennica II Liceum Ogólnokształcącego w Dębicy, Jennifer Schwingel – uczennica Zespołu Szkół nr 2 w Dębicy, Arkadiusz Tomasiewicz – uczeń Liceum Ogólnokształcącego w Pilźnie oraz wyróżnioneGabriela Kamaj uczennica gimnazjum w Zespole Szkół w Pustkowie oraz Karolina Surman uczennica Gimnazjum w Zespole Szkół w Machowej.
Laureaci, wyróżnieni oraz ich rodzice z rąk Andrzeja Reguły – Starosty Powiatu Dębickiego i Mateusza Smoły – Przewodniczącego Rady Powiatu odebrali listy gratulacyjne oraz nagrody. Dodatkową nagrodą dla laureatów i wyróżnionych będzie wyjazd do Ostródy na finałową uroczystość Ogólnopolskiego Konkursu Nastolatków „Ośmiu Wspaniałych”.
Listy gratulacyjne i nagrody wręczono również uczniom zgłoszonym do konkursu oraz ich rodzicom: Katarzynie Kwolek uczennicy Miejskiego Gimnazjum nr 1 w Dębicy, Judycie Wilskiej i Sylwii Grzyb – uczennicom Zespołu Szkół Nr 2 w Dębicy, Klaudii Zieleń iMaciejowi Kmiecikowi – uczniom Zespołu Szkół nr 4 w Dębicy oraz Juliannie Wojdyle uczennicy Gimnazjum w Brzostku.
Uroczystość swoim wystąpieniem uświetniły Aleksandra Ożóg, Maria Socha oraz Zuzanna Mateja z Miejskiego Ośrodka Kultury w Dębicy.

źródło: Starostwo Powiatowe  w Dębicy

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.