Previous
Next
Previous
Next

Mateusz Mijal wystąpi podczas V Dni Stanisławowskich w Jodłowej

Dnia 14 kwietnia 2015 r. gościł w gminie Jodłowa Mateusz Mijal – młody wokalista pochodzący z Jasła. Spotkał się on z Wójtem Gminy Jodłowa oraz Dyrektorem GCKiCz w Jodłowej.
Owocem spotkania było nawiązanie współpracy i zorganizowanie koncertu, który odbędzie się 24 maja 2015 r. podczas V Dni Stanisławowskich w Jodłowej.
Zachęcamy do odwiedzenia strony http://www.mateusz-mijal.pl/ i do zapoznania się z jego twórczością.
 
 
 
źródło: Urząd Gminy w Jodłowej

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.