Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Jechał pijany na autostradzie, Chciał przekupić policjantów.

ciezarowkaMając prawie 2 promile alkoholu  prowadził ciężarówkę a kiedy został zatrzymany próbując uniknąć odpowiedzialności chciał przekupić policjantów.
28.04.2015roku o godzinie 3:55 Policjanci z Komisariatu Autostradowego małopolskiej Policji pełniąc służbę na autostradzie A4 zauważyli stojącą na pasie awaryjnym nieprawidłowo oznakowaną ciężarówkę (1km za Węzłem Wielicka w kierunku Katowice). Okazało się, że kierowca ciężarówki jest nietrzeźwy, a przeprowadzone badanie wskazało  0,95 mg/l alkoholu w wydychanym powietrzu (prawie 2 promile). Mężczyzna chcąc uniknąć odpowiedzialności karnej usiłował wręczyć korzyść majątkową policjantom w wysokości w zamian za odstąpienie od czynności służbowych.
Nieodpowiedzialny kierowca został zatrzymany i zapewne odpowie za kierowanie w stanie nietrzeźwości za co grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 2 i utrata prawa jazdy.
 

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.