Previous
Next
Previous
Next

Sukces na międzynarodową skalę

badania międzylaboratoryjneLaboratorium Produkcji Wody Wodociągów Dębickich uczestniczyło w marcu br. w międzynarodowych porównaniach międzylaboratoryjnych organizowanych przez firmę LGC Standards z Wielkiej Brytanii.
„Ponad 100 laboratoriów z różnych krajów przeprowadzało badania jednakowych próbek otrzymanych w tym samym czasie. We wszystkich oznaczonych wskaźnikach uzyskaliśmy bardzo dobre wyniki. W badaniach bakterii grupy coli i Escherichia coli dębickie laboratorium znalazło się wśród pięciu laboratoriów ze stu, które uzyskały wynik idealny, zgodny w 100% z wartością zadaną” – mówi Jacek Gil, prezes Wodociągów Dębickich.
Współautorkami sukcesu są: Jolanta Soboń, Magdalena Kaczmarczyk (obie panie na zdjęciu) oraz kierownik laboratorium Elżbieta Kania.
Jest to kolejne, obiektywne i niezależne potwierdzenie kompetencji dębickiego laboratorium, wiarygodności uzyskiwanych wyników, a tym samym dowód na wysoką jakość badań i rzetelny nadzór nad produkowaną przez Wodociągi Dębickie wodą.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.