Previous
Next
Previous
Next

Sukces tancerzy z dębickiej szkoły Tańca i Ruchu „SOUL DANCE”

IMG_1073W dniach 10-12 kwietnia dębicka Szkoła Tańca i Ruchu „SOUL DANCE” wzięła udział w Krajowych Mistrzostwach International Dance Organization Jazz Dance, Show Dance, Mini Production, Production w Szczecinie.
Mistrzostwa były jednocześnie eliminacjami do Mistrzostw Europy oraz Mistrzostw Świata.
Szkołę Tańca reprezentowało 84 tancerzy w 4 kategoriach wiekowych – dzieci do 11 lat, juniorzy 12-15 lat, seniorzy 16+ oraz nowo powstała grupa 31 +.
Szkoła Tańca przygotowała w tym roku rekordową ilość choreografii – było ich aż 24 !
Liczba tancerzy reprezentujących nasze miasto – Dębicę była również rekordowa.
Zmagania w Szczecinie były bardzo zaciekłe, gdyż ilość uczestników zawodów również przerosła oczekiwania organizatorów. Jednak ciężka praca tancerek i tancerzy, systematyczność rodziców i oczywiście pełne poświęcenie instruktorów i choreografów przyniosła wspaniałe rezultaty.
Soul Dance zdobył 7 medali oraz 11 tytułów Finalistów Mistrzostw Polski oraz 2 tytuły półfinalistów Mistrzostw Polski.
Oto nasze wyniki:
 
MISTRZOSTWO POLSKI Formacji 16+ za choreografię” Rytm Życia”
MISTRZOSTWO POLSKI Mini Formacji Dzieci do 11 lat za choreografię „ Bo każda panda chce być fit”
MISTRZOSTWO POLSKI Duet Dzieci Nadia Śliwa, Wanessa Bednarz za choreografię „ Żabie psoty”
MISTRZOSTWO POLSKI Duet 16+ Paulina Bester, Mateusz Miela za choreografię „ O co Panu chodzi”
VICE MISTRZOSTWO POLSKI MINI FORMACJA 16 + za choreografię „ Alicja w krainie czarów”
DRUGIE VICE MISTRZOSTWO POLSKI Duet 16+ Jagoda Rak, Szymon Sztaba za choreografię „ Widzenie”
DRUGIE VICE MISTRZOSTWO POLSKI SOLISTKA 16+ Paulina Bester za choreografię „Rozmowa z Bogiem”

FINALIŚCI MISTRZOSTW POLSKI:

5 MIEJSCE W FINALE SOLISTKI DO 11 LAT Nadia Śliwa /39 startujących za choreografię „ Wszędzie dobrze ale w domu najlepiej”
6 MIEJSCE W FINALE SOLISTKI DO 11 LAT Josypów Martyna/ 39 startujących za choreografię „ Szczurek w wielkim mieście”
7 MIEJSCE W FINALE SOLISTKI DO 11 LAT Wanessa Bednarz /39 startujących za choreografię „Ostatnia kropla”
4 MIEJSCE W FINALE DUETY DO 11 LAT Kłys Kornelia,Kleszcz Wiktoria za choreografię „ I kto tu jest smacznym kąskiem?”
5 MIEJSCE W FINALE DUETY DZIECI DO 11 LAT Szela Oliwia, Strzałka Sandra za choreografię „ Owcze figle”
4 MIEJSCE W FINALE FORMACJA DZIECI DO 11 LAT za choreografię „ Gdzie myszy harcują tam…”
6 MIEJSCE W FINALE SOLISTKI 12-15 LAT IZABELA MAZUR/ 49 startujących za choreografię „Tęsknota”
6 MIEJSCE W FINALE FORMACJA JUNIORÓW 12-15 LAT za choreografię „ Zaginiona”
4 MIEJSCE W FINALE SOLIŚCI 16+ SZYMON SZTABA za choreografię „ Slave of addiction”
5 MIEJSCE W FINALE SOLIŚCI 16+ MATEUSZ MIELA za choreografię „ Free speech”

SZCZEGÓLNE GRATULACJE DLA GRUPY 31 +, KTÓRA TRENUJE DOPIERO OD KILKU MIESIĘCY – 4 MIEJSCE za choreografię „ Śledztwo”

Półfinaliści Mistrzostw Polski :

10 MIEJSCE SOLISTKI 16 + Dominika Blezień za choreografię „ The Mission”

6 MIEJSCE MINI FORMACJA 12-15 LAT za choreografię „ Powstanie upadłych”

Gratulacje należą się też solistkom oraz duetom za ¼ Finału:

19 MIEJSCE na 49 startujących SOLISTKI 12-15 LAT Zuzanna Pluta za choreografię „ Wybuchowy dzień”

23 MIEJSCE na 49 startujących SOLISTKI 12-15 LAT Gloria Armata za choreografię „ Zapomniany prezent”

17 MIEJSCE Małek Klaudia, Grych Wiktoria za choreografię „ Stop the war”

23 MIEJSCE Jaszcz Magdalena, Fortkowska Weronika „Siostry”

Szkoła Tańca wraz z Edytą Mędrek-Śliwą składa serdeczne podziękowania wszystkim, którzy przyczynili się do naszego sukcesu ropoczynając od instruktorów Izabela Wójcik, Paulina Bester, Antoni Seredyński, Maria Seredyńska, krawcowych Beata Śliwa, Lilianna Kozłowska, Lucyna Mędrek,Joanna Kłos, plastyków Ireneusz Targoń, Joanna Kłos, makijażystek, Daniela Śliwy i Borowca którzy czuwali nad sprawami technicznymi i rekwizytami, NASZYCH KOCHANYCH SPONSORÓW i ludzi, którzy nas wspierają oraz FIRMY, na które zawsze możemy liczyć, a są to ANNA ORAZ JANUSZ URBANIK – FIRMA VENTOR, MARCIN i KATARZYNA RADZIK, Firma GREINPLAST SP.Z O.O. KRASNE, FUNDACJA ŚNIEŻKI ” Twoja Szansa”, FIRMA OPONIARSKA DĘBICA, F.P.H.U ELEKTRO WIMA S.C. MATEUSZ CISZEK WIESŁAW JEZIORO, GEYER & SPÓŁJA Z O.O., KRYSTYNA LESIAK, WIOLETTA MAGDZIARZ – PAWEŁEK,IWONA I BENEDYKT BEDNARZ. Szczególne Podziękowania kierujemy Burmistrza Miasta Dębicy Mariusza Szewczyka, który również zaangażował się w pomoc przy wyjeździe, Miejskiemu Ośrodkowi Kultury, rodzicom, którzy byli z nami i wspierali nas przez te ogromnie pracowite dni w Szczecinie. DZIĘKUJEMY !!! Bez Was nie dalibyśmy rady !

Dziękujemy wszystkim, którzy nie zostali wymienieni, a przyczynili się do naszego sukcesu – przepraszam, jeśli o kimś zapomniałam.

Chciałabym też ogromnie podziękować moim rodzicom – szczególnie mamie, bez której nie wyobrażam sobie naszej pracy, którą wykonaliśmy. Dziękuję Mamo za to, ze zawsze mogę na Ciebie liczyć !

Dziękuję też bratu – Łukaszowi, bez którego dobrej woli nie powstałyby te piękne rekwizyty

do choreografii.

Dziękuję mojemu mężowi – Danielowi, który jest zawsze obok i wspiera nas przy realizacjach całej oprawy scenicznej i zawsze jest z nami , kiedy tego potrzebujemy.

Dzięki uzyskanym wynikom otrzymaliśmy nominację jako kadra Polski na Mistrzostwa Europy, które odbędą się na GIBLARTARZE !!! oraz Mistrzostw Świata w Niemczech.

Liczymy wciąż na wsparcie wszystkich przychylnych nam osób, ponieważ chcielibyśmy reprezentować nasz kraj zarówno w GIBLARTARZE jak i w Niemczech – MARZENIA SIĘ SPEŁNIAJĄ – może uda nam się sprawić, by dzieciaki przeżyły przygodę swojego życia MISTRZOSTWA EUROPY GIBLARTAR 2015 !!!! JEDNAK POTRZEBA BĘDZIE OGROMNYCH NAKŁADÓW FINANSOWYCH NA REALIZACJĘ TAKIEGO PRZEDSIĘWZIĘCIA – a na to niestety w tej chwili nas po prostu nie stać.

Składy grup:

Formacja dzieci do 11 lat :

BEDNARZ WANESSA

BOROWIEC KAJA

CZERWIEC ALEKSANDRA

GĄSIOR NIKOLA

JOSYPÓW MARTYNA

KLESZCZ WIKTORIA

KŁYS KORNELIA

KOGUT EMILIA

KUBICZEK MARIANNA

LESIAK NATALIA

MARCHEL GABRIELA

NOSAL KAMILA

PAWEŁEK MAJA

SKRZYPEK ANDŻELIKA

ŚLIWA NADIA

STASICKA ZUZANNA

STRZAŁKA SANDRA

SZELA OLIWIA

WICHER OLIWIA

WÓJTOWICZ OLGA

WYSTĘPEK GABRIELA

WYSTĘPEK WIKTORIA

GROBELNY KONSTANCJA

MINI FORMACJA DZIECI DO 11 LAT:KŁYS KORNELIA, KLESZCZ WIKTORIA, STRZAŁKA SANDRA, SZELA OLWIA, JOSYPÓW MARTYNA, BEDNARZ WANESSA, ŚLIWA NADIA

MINI FORMACJA 16 + : BESTER PAULINA, MIELA MATEUSZ, BLEZIEŃ DOMINIKA, JOSYPÓW GABRIELA, RAK JAGODA, KIWIOR KATARZYNA, SZYMON SZTABA

FORMACJA JUNIORÓW:

ARMATA GLORIA

CIEPŁY AMELIA

CZERWIEC MICHAŁ

FORTKOWSKA WERONIKA

GOLĘBA GABRIELA

GÓRSKA GABRIELA

GRYCH WIKTORIA

JANIEC NATALIA

JASTRZĘBSKA WIKTORIA

JEZIORO EWA

LESIAK GABRIELA

LIPCZYŃSKA GABRIELA

MAZUR IZABELA

NOSAL OLIWIA

PAJĄK WERONIKA

PETELA EMILIA

PLUTA ZUZANNA

PODLASEK MARYLA

PYCH WERONIKA

PYSKATY ZUZANNA

STRACH WERONIKA

TOMASZEWSKA JAGODA

WOŹNY MAKSYMILIAN

WÓJCIK EWA

FORMACJA 16 +

BEZAK JUSTYNA

BLEZIEŃ DOMINIKA

CISZEK WERONIKA

JACHYM WIKTORIA

JASIŃSKA NATALIA

JOSYPÓW GABRIELA

KIWIOR KATARZYNA

KOPEĆ KINGA

KOŚLA PAULINA

BESTER PAULINA

MAŁEK KLAUDIA

RADZIK GABRIELA

ROKITA DAWID

ROKITA MAGDALENA

ŚLIWA WIKTORIA

SIARKOWSKI MIKOŁAJ

SZTABA SZYMON

WIKTOR NIKOLETTA

ORZECH WIESŁAW

ORZECH GRZEGORZ

 
 

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.