Previous
Next

Otwarte Mistrzostwa Podkarpacia Weteranów w tenisie stołowym w Dębicy

25 kwietnia o godz. 9.00 w hali MOSiR przy ul. Sportowej 26 rozpoczną się otwarte, indywidualne Mistrzostwa Podkarpacia Weteranów w tenisie stołowym, których organizatorem jest Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego. Patronat nad wydarzeniem objął poseł na Sejm RP Jan Warzecha, Burmistrz Miasta Dębicy  oraz  Przewodniczący Rady Miejskiej w Dębicy.
 Prawo udziału w zawodach mają wszyscy chętni obywatele Polski, Ukrainy i Słowacji (urodzeni w 1975 r. i starsi). Uczestnicy zawodów nie muszą posiadać licencji zawodniczej.
Organizatorzy nie ubezpieczają zawodników, w związku z czym każdy z uczestników składa pisemne oświadczenie, że startuje w zawodach na własną odpowiedzialność.
Kategorie:
1. mężczyzn:
– w wieku 40 – 49 lat
– w wieku 50 – 59 lat
– w wieku 60 – 69 lat
– w wieku 70 lat i starsi
2. kobiet:
– w wieku 40 lat i starsze
Dodatkowa kategoria:
– weterani amatorzy- w wieku 40 lat i starsi- wszyscy chętni za wyjątkiem zawodników, którzy w bieżącym bądź poprzednim sezonie występowali w rozgrywkach 3 ligi lub wyższej w tenisie stołowym.
Program turnieju:
– godz. 8.30-9.00- potwierdzenie zgłoszeń i weryfikacja uczestników
– godz. 9.00-9.30- losowanie
– godz. 9.30-9.45- uroczyste otwarcie zawodów
– godz. 9.45- rozpoczęcie gier
– godz. 11.00- rozpoczęcie kategorii „weterani 70 lat i starsi”
– ok. godz. 13.00- rozpoczęcie kategorii „weterani amatorzy”
– ok. godz. 16.00- zakończenie turnieju
Wpisowe do turnieju wynosi 25 zł od jednego zawodnika dla każdej kategorii- płatne bezpośrednie przed zawodami. W przypadku zawodników startujących w dwóch kategoriach, opłata za drugą turę wynosi dodatkowo 10 zł.
Zgłoszenia do zawodów można dokonać za pośrednictwem adresu e-mail: zgłoszenia@pozts.pl (wraz z podaniem kategorii, pełnej daty urodzenia i klubu lub miejsca zamieszkania) oraz bezpośrednio przed zawodami.
 

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.