Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Paweł Wolicki. Nie będę kandydował w wyborach do Parlamentu

wyprawki-wolicki
Paweł Wolicki wraz żoną Małgorzatą podczas rozdawania wyprawek dla dzieci na dębickim Rynku

Były burmistrz Dębicy Paweł Wolicki nie zamierza kandydować w nadchodzących wyborach do Parlamentu. Cztery lata temu Wolicki kandydował do Sejmu z ramienia PiS,  ale bez powodzenia. Teraz jak zapewnia, nie chce ubiegać się o mandat posła
– Póki co nie uczestniczę w życiu politycznym  i odpoczywam po ośmiu latach pełnienia funkcji burmistrza – mówi Paweł Wolicki.  Cały swój wolny czas poświęcam rodzinie, a zwłaszcza dzieciom, które są w takim wieku, że bardzo potrzebują taty. To zajmuje bardzo wiele energii, ale daje też wielkie poczucie szczęścia, bo przecież rodzina jest motorem naszych działań  a ja mam to szczęście, że mam wspaniałą żonę i trójkę cudownych dzieci. Polityce poświęciłem już bardzo dużo czasu, teraz skupiam się na tym co dla mnie najważniejsze i nie chce tego zmieniać. Nie będę kandydował do Sejmu, przynajmniej w tych nadchodzących wyborach a co będzie w następnych latach czas pokaże.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.