Previous
Next
Previous
Next

Pijany kierowca uszkodził siedem samochodów

Wczoraj po południu pijany kierowca urządził sobie rajd na parkingu przy szpitalu w Straszęcinie. Kamienie wylatujące spod kół subaru uszkodziły siedem samochodów.  26-letni mężczyzna został zatrzymany, miał 3 promile alkoholu w organizmie.

Zgłoszenie o uszkodzeniu pojazdów zaparkowanych przy szpitalu w Straszęcinie oficer dyżurny dębickiej Policji odebrał około godz 16. Policyjny patrol, który został skierowany na miejsce interwencji potwierdził to zgłoszenie. Ze wstępnych ustaleń policjantów i relacji świadków wynika, że kierowca subaru impreza jeździł po parkingu w sposób zagrażający bezpieczeństwu innych osób. Kamienie oraz żwir wylatujący spod kół samochodu uderzały w zaparkowane pojazdy.
Sprawcą uszkodzeń okazał się 26-letni mieszkaniec powiatu krośnieńskiego. Mężczyzna nie reagował na wezwania policjantów i nie pozwalał się wylegitymować. Zatrzymanego przewieziono do komendy Policji w Dębicy. Badanie alkomatem wykazało u mężczyzny 3 promile alkoholu w organizmie.
Przeprowadzone na miejscu oględziny potwierdziły fakt uszkodzenia siedmiu pojazdów. Mężczyzna już stracił prawo jazdy, a w związku z wczorajszymi wydarzeniami będzie prowadzone postępowanie przez policjantów z Posterunku Policji w Żyrakowie.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.