Previous
Next
Previous
Next

Kupić nie kupić – pooglądać można

IMG_9411W sobotę na dębicki Rynek znów zjechali kupcy z całego regionu. Setki mieszkańców miasta i okolic przybyło w piękny i słoneczny dzień zobaczyć ofertę przygotowaną na kolejną edycję dębickich Jarmarków. Imprezę otworzył burmistrz Dębicy Mariusz Szewczyk, który razem z Ludmiłą Pilch odwiedzał również stoiska na Rynku.
Burmistrza interesowało między innymi stoisko z zabawkami wykonanymi z drewna. Kolorowe ptaki klaskające skrzydłami, pajacyki i figurki przykuły uwagę gospodarza miasta, bo są one coraz rzadziej spotykane i z pewnością przywołują wspomnienia. Jeszcze do niedawna takie drewniane zabawki były jedną z większych atrakcji kilkuletnich chłopców, którzy ganiali z nimi po miejskich placach i chodnikach.
Na dębickim Rynku oprócz stoisk z zabawkami nie zabrakło też sprzedawców staroci. Zegary, stare i nowe meble, przedwojenne monety – dębickie Jarmarki wyrobiły sobie już swoją markę i co miesiąc zjeżdżają tu handlujący tymi towarami ludzie. Zdecydowana większość odwiedzających przyszła pooglądać wystawione towary – w myśl zasady: kupić nie kupić – pooglądać można.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.