Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Powiatowy Finał Siatkówki Amatorów 2015

W sobotę 11 kwietnia 2015 roku w hali sportowej Zespołu Szkół Nr 2 w Dębicy siatkarze amatorzy wzięli udział w Powiatowym Finale Rozgrywek w Piłce Siatkowej. Zgłosiły się 4 drużyny reprezentujące Miasto Dębica, Miasto i Gminę Pilzno, Gminę Jodłowa oraz Gminę Żyraków.
Ostateczna klasyfikacja przedstawia się następująco:
I miejsce – Miasto Dębica
II miejsce – Miasto i Gmina Pilzno
III miejsce – Gmina Żyraków
IV miejsce – Gmina Jodłowa
Wszystkie drużyny biorące udział w turnieju otrzymały pamiątkowe dyplomy, natomiast zdobywcy miejsc I – III puchary oraz nagrody rzeczowe. 25-26 kwietnia w sali sportowej II Liceum Ogólnokształcącego przy ul. ks. Jałowego 22 w Rzeszowie zwycięska drużyna będzie reprezentować Powiat Dębicki podczas Finałów Rozgrywek Wojewódzkich.

źródło: Starostwo Powiatowe w Dębicy

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.