Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Remont drogi krajowej nr 94 w Pilźnie

Gmina Pilzno podpisała umowę z Przedsiębiorstwem Drogowo-Mostowym S.A. z siedzibą w Dębicy na wykonanie remontu drogi gminnej, która zaczyna się przy krajowej drodze nr 94 (obok Muzeum Lalek) i wiedzie aż pod remizę OSP Lipinach.
Przypomnijmy, że w ramach remontu przewidziano położenie nowej nawierzchni asfaltowej na ok. 3,4-kilometrowym odcinku, Inwestycja jest dofinansowana z Narodowego Programu Przebudowy Dróg Lokalnych. Rozpoczęcie robót zaplanowano na 10 kwietnia, a zakończenie do 8 lipca. Wartość inwestycji brutto, to 1 018 523,28 złotych.
 
 
 
źródło: Urząd Gminy w Pilźnie

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.