Previous
Next
Previous
Next

Święty Jan Paweł II – wykład

16 kwietnia o godz. 11:00 w budynku Biblioteki przy ul. Akademickiej 10 odbędzie się spotkanie poświęcone Janowi Pawłowi II. Wykład pt. „Pokój Tobie Polsko Ojczyzno Moja – święty Jan Paweł II” wygłosi pan dr Jarosław Szarek z Instytutu Pamięci Narodowej w Krakowie. Spotkaniu towarzyszyć będzie wystawa tematyczna. Serdecznie zapraszamy.
Decyzją Sejmu Rzeczpospolitej Polskiej rok 2015 został ustanowiony Rokiem św. Jana Pawła II. W uchwale Sejmu podkreślono ogromne zasługi i zaangażowanie Jana Pawła II w proces odradzania się niepodległości ojczyzny oraz propagowanie przesłania o godności i prawach człowieka. W kwietniu 2015 roku przypadają dwie ważne rocznice – 10 rocznica śmierci i 1 rocznica kanonizacji Jana Pawła II.
 
 
 
 
źródło: http://mbpdebica.eu/

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.