Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

„Skrzydła Nadziei” dla podopiecznych MOPS

Kolejny raz wolontariusze z II LO w Dębicy przekazali paczki dla podopiecznych Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej. Tym razem obdarowano 4 rodziny, w których wychowuje się 9 dzieci w wieku do 11 roku życia.
 Dary zostały zebrane wśród uczniów dębickiego II LO mieszczącego się przy ulicy Sportowej. Organizatorami akcji byli wolontariusze ze szkolnego koła Caritasu „Skrzydła Nadziei”. Zbiórka prowadzona była wśród uczniów wszystkich klas.
„Uczniowie wykazali się dużym zrozumieniem potrzeb podopiecznych MOPS. W paczkach znalazły się, zgodnie z potrzebami poszczególnych rodzin produkty żywnościowe, chemia gospodarcza, kosmetyki dla dzieci i  zabawki” – mówi Marzena Socha, zastępca dyrektora Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Dębicy.
Paczki zostały przekazane rodzinom, które zostały wskazane przez asystentów rodzin MOPS. W przekazaniu darów uczestniczyli wolontariusze ze „Skrzydeł Nadziei” ze swoim opiekunem Marcinem Dudziakiem oraz Marzena Socha, zastępca dyrektora MOPS, Anna Sozańska, kierownik działu Integracji i Pomocy Środowiskowej i Agnieszka Krysiak, asystent rodziny.

Podziel się z innymi

Shares
Previous slide
Next slide

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.