Previous
Next
Previous
Next

SUKCES MIKOŁAJA W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE

Mikołaj MatłokUczniowie klasy IIIb Szkoły Podstawowej w Brzeźnicy wzięli udział w ogólnopolskim konkursie z Edukacji Wczesnoszkolnej organizowanym przez Wydawnictwo SYNAPSA. W zmaganiach udział wzięło 8 uczniów, których przygotowała ich wychowawczyni Pani Karolina Wyzina. Dzieci zmierzyły się z zadaniami z j. polskiego, matematyki, przyrody, które wcale nie były łatwe, a sukces okazał się bardzo duży. Wszyscy uczestnicy konkursu zdobyli wysoką ilość punktów. Większość z nich przekroczyła pułap 90% poprawnych odpowiedzi. Największy sukces osiągnął Mikołaj Matłok, który zajął III miejsce w Polsce, zdobywając tym samym tytuł Laureata. Jest to chłopiec o dużych zainteresowaniach i szerokiej wiedzy ogólnej. Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom. Mikołaj został nagrodzony interesującą i pożyteczną książką, z której na pewno wiele razy skorzysta oraz Dyplomem laureata.
 

Podziel się z innymi

Shares

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.