Previous
Next

Konkurs „Witajcie w naszej bajce”

witajcie_banMiejski Ośrodek Kultury w Dębicy zaprasza do udziału w 3. Konkursie Piosenki Dziecięcej „Witajcie w naszej bajce”. Konkurs adresowany jest do uczniów szkół podstawowych i odbędzie się w Domu Kultury „Śnieżka” 21 maja 2015 r.  Konkurs ma na celu popularyzowanie piosenek z bajek, musicali i inscenizacji dla dzieci, wspieranie uzdolnionych wokalnie uczniów i umożliwienie prezentacji ich umiejętności oraz propagowanie kultury muzycznej wśród najmłodszych artystów.Warunkiem udziału w Konkursie jest złożenie czytelnie wypełnionych kart zgłoszeń w terminie do 11 maja br. w Domu Kultury „Śnieżka”, ul. Bojanowskiego 18, 39-200 Dębica, tel./fax 14 670 31 67, e-mail: dksniezka@poczta.onet.pl.

Regulamin i karta zgłoszenia są dostępne na stronie: www.mokdebica.pl

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.