Previous
Next

Instytut Kulturoznawstwa KUL zaprasza

DK_Page_1Tradycją lat poprzednich w kwietniu w Instytucie Kulturoznawstwa KUL obchodzony jest Dzień Kulturoznawcy. Organizatorem tego wydarzenia jest Koło Naukowe Studentów Kulturoznawstwa, we współpracy z pracownikami Instytutu. Ten dzień jest okazją do naukowego spotkania różnych środowisk i placówek organizujących życie kulturalne.

W imieniu pracowników naukowych Instytutu Kulturoznawstwa oraz studentów Koła Naukowego pragniemy zaprosić na tegoroczny „V Dzień Kulturoznawcy”, który odbędzie się 16 kwietnia 2015 r. pod hasłem „Kultura dziś – współczesność wobec tradycji”.

Pracownicy i studenci Instytutu Kulturoznawstwa oraz zaproszeni goście w swoich wystąpieniach podejmą aktualny problem, dotyczący wzajemnej relacji kultury współczesnej i tradycji, zwykle kojarzonej z przeszłością, ale której siła oddziaływania jest stale obecna w naszych czasach.

Ufamy, że V Dzień Kulturoznawcy i zaproponowany temat będzie wspaniałą okazją, do wymiany myśli i refleksji nad kulturą, jej zmieniającym się obliczem oraz nad znaczeniem tradycji, będącej fundamentem dla nowych form i dzieł. Do zaproszenia dołączamy szczegółowy program, licząc, że zaproponowana tematyka zyska Państwa zainteresowanie.

Żywimy głęboką nadzieję, że będziemy mogli gościć Państwa w progach naszej Uczelni.

Plakat można obejrzeć tutaj DK

 

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.