Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Andrzej Duda nowym prezydentem Polski – otrzymał 53 % głosów – wynika z sondaży podanych przez TVP

dudaW Dębicy zaskoczenia nie ma, ale w całej Polsce już tak. Andrzej Duda został nowym prezydentem Polski. Jak wynika z naszych informacji w Dębicy ponad 55% głosujących oddało głos na Andrzeja Dudę. Lepiej było w gminach powiatu dębickiego gdzie na kandydata PiS głosowało ponad 60 %. W głosowaniu wzięło udział ponad 50 % glosujących. W powiecie dębickim uprawnionych do głosowania było 105 843 osób, do urn poszło około 50 %.
Szczegóły podamy wkrótce.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.