Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Wypadek w Nagoszynie

Wypadek w Nagoszynie. Fot. PSP Dębica
Wypadek w Nagoszynie. Fot. PSP Dębica

16 maja br. w Nagoszynie doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych – Volkswagen Golf i Ford Mondeo. W wyniku zdarzenia ranna została jedna osoba którą   wydobyto z uszkodzonego pojazdu przy pomocy narzędzi hydraulicznych a następnie przekazano pogotowiu ratowniczemu.
źródło: PSP Dębica

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.