Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Dzień Rodziny w Przedszkolu Miejskim Nr 7 w Dębicy już za nami

beznazwyPodobnie jak w maju ubiegłego roku tak i w tym roku ogród przedszkolny MPNr 7 w sobotę 23.05 wypełniły rodziny wychowanków i zaproszeni goście. W programie drugiej już imprezy plenerowej zaplanowano wiele atrakcji. Jedną z nich były prezentacje programów artystycznych poszczególnych grup przedszkolaków gorąco oklaskiwane przez rodziców. W ramach współpracy z Zespołem Szkół Zawodowych Nr 1 w Dębicy odbyły się warsztaty malarskie modeli z gipsu przygotowanych przez uczniów technikum budowlanego oraz w celu uatrakcyjnienia imprezy wypożyczono wykonany z klocków Lego przez uczniów ZSZ Nr 1 w Dębicy zdalnie sterowany samochód, sprawiając najmłodszym wiele radości.  Sporo chwil  świetnej rozrywki przysporzył uczestnikom dmuchany plac zabaw, a w kącikach zainteresowań można było malować, rysować, konstruować, układać. Dla bardziej ruchliwych dzieci zaproponowano pląsy i tańce z wodzirejem. Imprezę plenerową uświetnił swoją obecnością Burmistrz Miasta Dębica oraz Dyrektor MZO. Interaktywne animacje skierowane do dzieci i ich rodziców to doskonały sposób na miłe spędzanie wspólnie z dziećmi wolnego czasu. Prosta formuła imprezy, jej rodzinny charakter, nieskomplikowane zadania pozwoliły na zdrową rywalizację połączoną ze wspólną radością dzieci, rodziców oraz gości, a także przyczyniły się do integracji lokalnej społeczności. Smutek zakończenia imprezy osłodziła cukrowa wata na patyku i śmietankowe lody.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.