Previous
Next

Piłkarze ręczni z Emiratów Arabskich na zgrupowaniu w Dębicy

S0044005Od 22 maja do 2 czerwca w Dębicy na zgrupowaniu przebywają piłkarze ręczni z Emiratów Arabskich. Przez najbliższe dni będą trenować na hali sportowej Domu Sportu oraz korzystać z obiektów sportowych Miejskiego Ośrodka Sportu i rekreacji w Dębicy.

„Piłkarze z Emiratów Arabskich mieli przyjechać do Dębicy na zgrupowanie już w roku ubiegłym. Z powodu nie uzyskania wiz ich wizyta wówczas  nie doszła do skutku” – mówi Robert Mazur, dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Dębicy.

Organizacja zgrupowania dla drużyny z Emiratów doszła do skutku dzięki nawiązaniu współpracy z managerami zespołu przez Dariusza Marszałka, dębiczanina, byłego reprezentanta Polski w siatkówce, który obecnie jest trenerem jednej z drużyn w Katarze.

Jak mówi Robert Mazur w planach, na przełomie września i października br jest także zorganizowanie zgrupowania dla siatkarzy  z Emiratów Arabskich.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.