Previous
Next
Previous
Next

Ewakuacja Zespołu Szkół w Brzostku

brzostek30 kwietnia 2015 r. w ramach ćwiczenia powiatowego ,,KWIECIEŃ 2015” przeprowadzono w Zespole Szkół im. Jana Pawła II w Brzostku z siedzibą w Kleciach epizod praktyczny: „Próba podłożenia niezidentyfikowanego pakunku przez dwie podejrzane osoby o ciemnej karnacji skóry”.

Zgodnie z założeniami do ćwiczenia oraz planem ewakuacji szkoły dyrektor szkoły poinformowała właściwe służby o podejrzanym zachowaniu dwóch nieznanych osób.
Uczniowie, nauczyciele, pracownicy szkoły zostali ewakuowani z budynku szkoły poza jej teren. Na miejsce zdarzenia przybyli: funkcjonariusze Komisariatu Policji w Brzostku w celu zabezpieczenia rejonu szkoły oraz pogotowie gazowe, pogotowie energetyczne, drużyna nieetatowego pododdziału prewencji policji w Dębicy, obserwatorzy z Komendy Powiatowej Policji w Dębicy, jednostki Krajowego Systemu Ratowniczo-Gaśniczego OSP Brzostek i OSP Nawsie Brzosteckie, patrol policji z ruchu drogowego, członek nieetatowej grupy rozpoznania minersko-pirotechnicznego w Dębicy. Cała ewakuacja przebiegła sprawnie i zgodnie z procedurami.

Burmistrz Brzostku składa podziękowanie Dyrekcji Zespołu Szkół im. Jana Pawła II za współpracę przy organizacji ćwiczenia.

Marta Dodolak

fot. Paweł Batycki

źródło www.brzostek.pl

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.