Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

KONSULTACJE SPOŁECZNE PLANU TRANSPORTOWEGO

herb dębicyZgodnie z zapisami Ustawy o publicznym transporcie zbiorowym z dnia 16 grudnia 2010 roku, w dniach od 25 maja 2015 r. do 14 czerwca 2015r. odbędą się konsultacje społeczne projektu Planu zrównoważonego rozwoju publicznego transportu zbiorowego dla Dębicko-Ropczyckiego Obszaru Funkcjonalnego.
Zapraszamy mieszkańców i zainteresowane instytucje/organizacje do składania uwag lub propozycji zmian do projektu planu transportowego.
Więcej informacji na: www.debica.pl  lub w Urzędzie Miejskim w Dębicy przy ul. Ratuszowej 2, pok. nr 218 w godz. 9.00 do 14.00 w dni robocze.
Dokumenty i formularze dotyczące konsultacji społecznych Planu Transportowego do pobrania na stronie : http://debica.pl/aktualnosci/2015/05/konsultacje-spoleczne-planu-transportowego
źródło UM Dębica.
 

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.