Previous
Next
Previous
Next

PO SZKOLE POLICEALNEJ MOŻNA ZNALEŹĆ PRACĘ.

DIGITAL CAMERAKształcenie zawodowe na poziomie średnim zyskuje coraz większą popularność. Słuchacze po krótkim okresie nauki w szkole policealnej mają możliwość rozpoczęcia pracy w wyuczonym zawodzie. Pracodawcy poszukują osób posiadających wiedzę i umiejętności praktyczne związane z konkretnym zawodem gotowych do wykonywania pracy. 
Dużym atutem jest to, że w trakcie nauki na każdym kierunku oprócz praktyki zawodowej uczniowie odbywają także część zajęć praktycznych nie tylko w pracowniach szkolnych, ale również u pracodawców. Sprzyja to głębszemu zapoznaniu ze środowiskiem pracy oraz zachowaniu się uczniów w prawdziwych warunkach zakładów pracy. Często zdarzają się sytuacje, gdy uczniowie po ukończeniu praktyk i uzyskaniu kwalifikacji w danym zawodzie zostają zatrudnieni w tych firmach. Współpracujemy również z pracodawcami, którzy przysyłają do nas oferty wolnych etatów. Realizacja kształcenia odbywa się według nowych programów z nauką języka obcego ze specjalistycznym słownictwem związanym z danym zawodem. W szkole odbywają się szkolenia przeprowadzane przez branżowe firmy po ukończeniu, których słuchacze otrzymują certyfikaty.
Niepubliczna Szkoła Biznesu, Policealna Szkoła Zawodowa w Rzeszowie i Tarnowie posiada wieloletnie doświadczenie w kształceniu zawodowym, gdyż funkcjonuje na rynku usług edukacyjnych od 1994 roku. Na przestrzeni lat oferta edukacyjna oferowanych kierunków kształcenia szkół ulegała zmianom spowodowanym badaniem rynku pracy i zapotrzebowania pracodawców. Cechuje nas bardzo wysoka zdawalność na egzaminie zawodowym.
Przyjęcia na wyżej wymienione kierunki odbywają się bez egzaminów wstępnych, według kolejności zgłoszeń. Nie wymagamy podpisania umowy o kształcenie zobowiązującej do ponoszenia opłat nawet w przypadku rezygnacji z nauki. Zgłoszenia do szkoły są bezpłatne i nie pobieramy opłat za egzaminy semestralne i końcowe. Na wybranych kierunkach nauka jest bezpłatna. Kształcenie trwa od jednego roku do 2,5 lat. Szkoła posiada uprawnienia szkoły publicznej.
Po ukończeniu kształcenia słuchacze otrzymują państwowe świadectwo ukończenia szkoły. W ostatnim semestrze przystępują do zewnętrznego egzaminu przed Okręgową Komisją Egzaminacyjną, po którym otrzymują świadectwo potwierdzające kwalifikacje w zawodzie oraz dyplom. Szkoła posiada uprawnienia ośrodka egzaminacyjnego, co oznacza, iż uczniowie przystępują do egzaminu zewnętrznego w miejscu, gdzie odbywali naukę. Chętne osoby mogą otrzymać suplement do dyplomu w języku polskim i angielskim, który uprawnia do pracy za granicą.
Niepubliczna Szkoła Biznesu w Rzeszowie, Policealna Szkoła Zawodowa, ul. Spytka Ligęzy 12, 35-055 Rzeszów, tel./fax 17 850 02 60, www.nsb.com.pl, nsb@nsb.com.pl
Niepubliczna Szkoła Biznesu w Tarnowie, ul. Szujskiego 15, 33-100 Tarnów
tel./fax 14 627 50 15www.nsb.com.pl, nsbtarnow@nsb.com.pl
 

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.