Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Kucyk Jaś z pizzerii Pietro

jasW pizzerii generalnie je się pizzę. Ale w pizzerii Pietro w Czarnej Tarnowskiej dodatkową atrakcją jest kucyk Jaś. Dzieci go wprost uwielbiają. Jaś reaguje na swoje imię i odzywa się gdy jest wołany po imieniu. Ma około metra wzrostu i kocha dzieci. Daje się im głaskać i jest wyraźnie smutny gdy dzieci odchodzą. Zagroda dla Jasia znajduje się w pizzerii Pietro w Czarnej. – Do Jasia przyjeżdżają całe rodziny z dziećmi – mówi Piotr Malec, właściciel „Pietro”. Jaś jest najbardziej szczęśliwy gdy są koło niego dzieci. Ma przemiły charakter. Gdy wołam go po imieniu odpowiada po swojemu i przybiega do ogrodzenia. To niezwykle pogodne zwierzę.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.