Previous
Next
Previous
Next

Parafiada 2015 – Memoriał dla Bartka

SONY DSCW sobotę 23 maja  na stadionie MKS przy ulicy Rzeszowskiej odbyła się Parafiada 2015 –  Turniej Piłki Nożnej Ziemi Dębickiej Liturgicznej Służby Ołtarza. Do rywalizacji o tytuł Mistrza Ziemi Dębickiej stanęło 11 drużyn.

Turniej modlitwą i życzeniami powodzenia na murawie rozpoczął ks. prałat Józef Dobosz. Zwycięzcami turnieju po mocnej rywalizacji zostali lektorzy z Parafii Miłosierdzia Bożego w Dębicy. „Turniejowi towarzyszyła zdrowa rywalizacja i dobra zabawa wszystkich drużyn, ale powodem zorganizowania tej imprezy było przede wszystkim  upamiętnienie Bartka Ciszka,  lektora z Parafii SONY DSCMiłosierdzia Bożego w Dębicy, który dokładnie rok temu w sierpniu zginął w wypadku samochodowym niedaleko kościoła i dalej głęboko jest i żyje w naszych sercach” – powiedział ks. Piotr Zając z Parafii Miłosierdzia Bożego, współorganizator turnieju.

Podczas  turnieju obecni byli rodzice Bartka, którzy obserwowali zmagania wszystkich drużyn i przyznali puchar fair-play, a na koniec otrzymali pamiątkowe epitafium upamiętniajcie to wydarzenie.

SONY DSCNa rozdaniu pucharów i medali obecny był burmistrz Dębicy Mariusz Szewczyk, który każdej drużynie wręczył pamiątkową statuetkę i indywidualne nagrody  oraz  podziękował wszystkim za wzorową rywalizację i wspaniałą zabawę. Fundatorem nagród był Urząd Miejski w Dębicy.  Organizatorzy turnieju mają nadzieję, że zapoczątkowali dobrą tradycję corocznych spotkań na MKS.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.