Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Pojechały przedszkolaki do Pstrągowej

SSA4637928 maja na długo pozostanie w pamięci przedszkolaków z Przedszkola Miejskiego nr 2 – Integracyjnego
w Dębicy. Po długiej, prawie godzinnej podróży autobusem dzieci dotarły do zagrody edukacyjnej „Ranczo” w Pstrągowej. Sama jazda autobusem była dla nich nie lada gratką, a to dopiero początek, bo tam czekała na nie cała masa atrakcji.
Przedszkolaki zwiedziły teren zagrody „Ranczo” podziwiając piękne widoki. Na leśnej polanie, gdzie znajdowało się mini ZOO w stylu safari, miały niepowtarzalną okazję niemalże dotknąć zwierząt. Oswojone lamy, daniele, sarny, kucyk dosłownie jadły dzieciom z ręki. Wielką niespodzianką była także przejażdżka wozem przez wieś Pstrągowa.
Posilone pomidorową zupką dzieci mogły uczestniczyć w przygotowanych przez organizatorów zabawach i konkursach na świeżym powietrzu oraz pobawić się na placu zabaw. Była to niezapomniana wycieczka spędzona na łonie natury wśród ciekawych zwierząt, pełna niesamowitych wrażeń. Wszyscy mali uczestnicy byli bardzo zadowoleni, co można było stwierdzić po uśmiechniętych twarzach i dobrych humorach.
(art)

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.