Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

Niedzielna majówka w Pilźnie

normalBurmistrz Pilzna zaprasza w niedzielę na miejscowy Rynek, gdzie odbędzie się Miodowa Majówka Rodzinna oraz spotkanie miłośników motoryzacji ph. „Wehikuł czasu Pilzno”. O godz. 12 w seru miasta pojawią się pojazdy z różnych epok.
Natomiast Miodową Majówkę rozpocznie msza św. o godz. 16. Następnie przewidziano m.in. pokaz miodobrania, koncerty, występy artystyczne oraz liczne atrakcje dla najmłodszych. W godz. 13-17 Muzeum Regionalne otworzy swoje podwoje dla zwiedzających. Szczegóły na plakacie.
Serdecznie zapraszamy do wspólnej zabawy

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.