Previous
Next
Previous
Next

Razem sprzątali w Straszęcinie

„Wspólne sprzątanie –zapoznanie”
20150508_173228W dniu 8 maja br. w Straszęcinie z inicjatywy Rady Sołeckiej i Ochotniczej Straży Pożarnej przeprowadzono po praz pierwszy akcję „Wspólne sprzątanie –zapoznanie”. Inicjatywa miała dwa cele pierwszy sprzątanie a drugi integracja lokalnej społeczności.
W akcji uczestniczyli mieszkańcy wsi, młodzież szkolna, nauczyciele, stowarzyszenia. Posprzątano zalegające od dłuższego czasu nieczystości w okolicach „przejście na pawilony”, pobocze przy boisku sportowym Borowiec jak również skoszono trawę, nasadzono rośliny przy wiatach. W poniedziałek rano zostało wywiezionych z naszej miejscowości ok. 50 worków śmieci. Na zakończenie udanej akcji uczestnicy zasiedli do poczęstunku zorganizowanego przez sołtysa wsi. Worki na śmieci oraz rękawie ochronne ufundowała gmina Żyraków. Organizatorzy akcji składają serdecznie podziękowania za zainteresowanie i czynny udział w akcji.
 
 
 
 

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.