Previous
Next
Previous
Next

Sukces matematyków z Brzostka

matematyk30 kwietnia 2015 roku wśród matematyków z Gimnazjum w Brzostku zapanowała spontaniczna radość. Ogłoszono wyniki Ogólnopolskiego Konkursu Matematycznego PANGEA. Miło nam poinformować, że nasza uczennica Joanna Ramut została laureatem tego konkursu, zdobywając maksymalną liczbę punktów. Organizatorami przedsięwzięcia były Międzynarodowe Szkoły Meridian i Uczelnia Vistula, a honorowy patronat nad nim objęli: Kuratorium Oświaty w Katowicach, Kuratorium Oświaty w Gorzowie Wielkopolskim, Kuratorium Oświaty w Kielcach oraz Stowarzyszenie Nauczycieli Matematyki. Konkurs miał zasięg ogólnopolski i przeprowadzony był równocześnie w 18 krajach europejskich. Warto tu wspomnieć, że Joanna jest również laureatką jasielskiego konkursu matematycznego im. Hugona Steinhausa oraz laureatką dębickiego konkursu matematycznego AS MATEMATYCZNY.
W finale krajowym ww. konkursu na Uczelni Vistula w Warszawie uczestniczyła jeszcze jedna nasza uczennica Karolina Szybist, która uzyskała bardzo dobry wynik – 75% punktów możliwych do zdobycia.
Jesteśmy bardzo dumni z naszych uczennic i cieszymy się z ich sukcesów, tym bardziej, że po raz pierwszy braliśmy udział w tym konkursie i od razu osiągnęliśmy tak duży sukces.
Dziękujemy rodzicom Karoliny za wyjazd z uczennicami do Warszawy oraz za opiekę nad nimi podczas konkursu. Naszym gimnazjalistkom życzymy wytrwałości w nauce, dalszych sukcesów i zachęcamy do udziału w kolejnych konkursach o podobnym zasięgu!
źródło. www.brzostek.pl

Podziel się z innymi

Shares

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.