Previous
Next
Previous
Next

Potrącone dziecko trafiło do szpitala w Rzeszowie

policjaPolicjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, jaki wydarzył się wczoraj po południu na ulicy Grottgera w Dębicy. W zdarzeniu ucierpiał 11-letni chłopiec. Dziecko zostało przewiezione do szpitala w Rzeszowie.
Do zdarzenia doszło wczoraj przed godziną 14 w okolicy szkoły podstawowej. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że chłopiec wtargnął na jezdnię zza zaparkowanego pojazdu, wprost pod koła citroena berlingo. W wyniku potrącenia 11-latek został ranny, przebywa w szpitalu. Kierująca citroenem 37-letnia mieszkanka Dębicy była trzeźwa.
Sporządzona przez pracujących na miejscu zdarzenia policjantów dokumentacja, pozwoli na szczegółowe wyjaśnienie okoliczności wypadku. Postępowanie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Dębicy.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.