Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Rejonowe Mistrzostwa Pierwszej Pomocy PCK

Rej.Mistrz.PP 015Na obiektach Zespołu Szkół Nr 2 im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w Dębicy zorganizowane zostały Rejonowe Mistrzostwa Pierwszej Pomocy PCK. W zawodach uczestniczyło sześć zespołów ze szkół ponadgimnajalnych.
1. Zespół Szkół Nr 2 – Dębica – 82 pkt.
2. II L O – Dębica – 78 pkt.
3. Zespół Szkół Ekon. – Dębica – 74 pkt.
4. ZSZ Nr 1 – Dębica – 71 pkt.
5. ZSZ – Pustków Osiedle – 69 pkt.
6. Zespól Szkól Nr 4 – Dębica – 64 pkt.
Sędzia główny: Stanisława Dybowska
Oprócz Rejonowych Mistrzostw Pierwszej Pomocy PCK przeprowadzono II Powiatowe Mistrzostwa Pierwszej Pomocy dla szkół gimnazjalnych, w których uczestniczyło 11 zespołów.
Po zakończeniu zawodów strażacy z Państwowej Straży Pożarnej w Dębicy wykonała pokaz ratownictwa.
Gimnazjum:
1. Miejskie Gimnazjum Nr 1 – Dębica 59 pkt.
2. ZS Głowaczowa 55 pkt.
3. ZS Brzeźnica 55 pkt.
4. ZS Gumniska 54 pkt.
5. ZS Latoszyn 53 pkt.
ZS Pustynia
ZS Pustków
8. ZS Pustków Osiedle 52 pkt.
9. ZS Stobierna 49 pkt.
10. MG Nr 2 48 pkt.
11. ZS Paszczyna 43 pkt.
 
 

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.