Previous
Next
Previous
Next

Sabaton znów wystąpi w Straszęcinie? Zagłosuj w konkursie kto ma zagrać na Czad Festiwalu.

Czad_FestiwalOrganizatorzy Czad Festiwalu, który odbywa się w Straszęcinie na Podkarpaciu zorganizowali dla festiwalowiczów zabawę, w której mogą wybrać zespół jaki dołączy do tegorocznego line up’u. Każdy z uczestników może wczuć się w rolę jurora i zagłosować na ulubionych wykonawców. Na takie zespoły można oddać swój głos: Luxtorpeda, Skindred, Sabaton, O.S.T.R, KSU, Clean Bandit oraz Perfect.

Patrząc na komentarze można spodziewać się, że drugi rok z rzędu na festiwalu wystąpi Sabaton. Fani zespołu, których polski fun page ma ponad 7 tys. polubień objęli zdecydowane prowadzenie. Zaraz za nimi najczęściej powtarzanymi typami są Luxtropeda oraz Skindred. O tym kto dołączy do festiwalowego składu przekonamy się już niebawem.

Festiwal będzie mieć miejsce w dniach 27-30 sierpnia w Straszęcinie koło Dębicy.

Bilety w cenie 129 zł dostępne do końca maja oraz 159 zł do końca czerwca i 169 zł do 27 sierpnia.

Bilety jednodniowe w cenie: 89 zł do 15 czerwca, 109 zł do 30 lipca i 129zł w sierpniu.

Bilety można kupić na www.ticketpro.pl i www.eventim.pl , a także w salonach Empik, Saturn, Media Markt oraz Media Expert na terenie całego kraju.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.