Previous
Next
Previous
Next

Przybierają rzeki w regionie dębickim. W Brzostku Wisłoka przekroczyła stan ostrzegawczy.

IMG_3352Obecnie sięga prawie dwóch metrów i wciąż rośnie poziom Wisłoki w Brzostku. A to oznacza, że za kilka godzin czoło fali wezbraniowej dotrze do Dębicy. Na razie nie ma zagrożenia, rzeka mieści się w w korycie ale w górze Wisłoki wciąż pada. Rośnie również poziom dopływów Wisłoki – Grabinianki, Wielopolki oraz Dulczy. Póki co poziom tych rzek jest poniżej poziomu ostrzegawczego ale padający deszcz powoduje, że wody przybywa.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.