Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Szkoła Podstawowa nr 2 w Dębicy istnieje 120 lat!

dwojkaDRODZY MIESZKAŃCY DĘBICY!!
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Królowej Jadwigi w Dębicy obchodzi w tym roku 120 rocznicę swego istnienia. Oficjalne obchody tego jubileuszu przypadną na 17 czerwca 2015 roku. Serdecznie zapraszamy absolwentów, byłych nauczycieli, pracowników i sympatyków naszej placówki do wzięcia udziału w tym święcie. Poniżej przedstawiamy program uroczystości.
PROGRAM OBCHODÓW JUBILEUSZU
9.00 Uroczysta Msza św. w Kościele p.w. Ducha Świętego
10.00 Odsłonięcie i poświęcenie tablicy pamiątkowej
10.30 Rozpoczęcie części oficjalnej w sali gimnastycznej Zespołu Szkół Ekonomicznych
– powitanie gości
– przemówienie okolicznościowe
– prezentacja multimedialna „Wspomnieć – to przeżyć raz jeszcze”
– wręczenie upominków
11.15 Część artystyczna „Czy Duch Szkoły ma żywot wesoły?”
11.30 Spotkanie okolicznościowe w sali gimnastycznej SP 2

Budynek Szkoły, z licznymi eksponatami z minionych lat, będzie otwarty dla wszystkich związanych w przeszłości z „Dwójką” do godz. 19.00.
źródło. profil FB Szkoły nr 2

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.