Previous
Next
Previous
Next

Dębiczanie na „Walley Cup 2016 Warszawa”

DSCN1184Tradycyjnie od kilku lat pierwszymi zawodami łyżwiarskimi w nowym roku kalendarzowym jest „Puchar Walley’a”. Nie inaczej było tym razem, a łyżwiarze z całej Polski spotkali się na stołecznym Torwarze w niedzielę 3 stycznia.
Jako pierwsze w klasie młodzieżowej brązowej, przeznaczonej dla zawodniczek do 14. roku życia wystąpiłyPatrycja Bieszczad i Natalia Flak. Nasze 11-letnie dziewczynki były nie tylko najmłodsze w naszej ekipie, ale również wśród startujących konkurentek, mimo to zaprezentowały najlepsze występy w tym sezonie co pozwoliło Patrycji na zajęcie 8. miejsca, a Natalii 11.Swoje reprezentantki w osobach Wiktorii Żurek i Nikoli Ciećkiewicz Dębica miała również w klasie młodzieżowej srebrnej. Na podium udało się stanąć Wiktorii, która otrzymała brązowy medal za zdobyte 3. miejsce. Nikola rywalizację zakończyła tuż za podium, na 4. pozycji. Wśród solistów klasy młodzieżowej złotej po raz kolejny nie zawiódł nas Stefan Świstak, sięgając po puchar za zwycięstwo w swojej konkurencji.
Jako ostatnia w programie interpretacyjnym wystąpiła Beata Świstak. Z uwagi na rozpoczęte studia Beata musiała w tym sezonie znacząco ograniczyć liczbę treningów, a występ w Warszawie był jej pierwszym w tym sezonie, mimo to obroniła wywalczony przed rokiem brązowy medal i drugi rok z rzędu stanęła na najniższym stopniu podium.
Tradycyjnie od kilku lat pierwszymi zawodami łyżwiarskimi w nowym roku kalendarzowym jest „Puchar Walley’a”. Nie inaczej było tym razem, a łyżwiarze z całej Polski spotkali się na stołecznym Torwarze w niedzielę 3 stycznia.  Jako pierwsze w klasie młodzieżowej brązowej, przeznaczonej dla zawodniczek do 14. roku życia wystąpiłyPatrycja Bieszczad i Natalia Flak. Nasze 11-letnie dziewczynki były nie tylko najmłodsze w naszej ekipie, ale również wśród startujących konkurentek, mimo to zaprezentowały najlepsze występy w tym sezonie co pozwoliło Patrycji na zajęcie 8. miejsca, a Natalii 11.
Swoje reprezentantki w osobach Wiktorii Żurek i Nikoli Ciećkiewicz Dębica miała również w klasie młodzieżowej srebrnej. Na podium udało się stanąć Wiktorii, która otrzymała brązowy medal za zdobyte 3. miejsce. Nikola rywalizację zakończyła tuż za podium, na 4. pozycji. Wśród solistów klasy młodzieżowej złotej po raz kolejny nie zawiódł nas Stefan Świstak, sięgając po puchar za zwycięstwo w swojej konkurencji. Jako ostatnia w programie interpretacyjnym wystąpiła Beata Świstak. Z uwagi na rozpoczęte studia Beata musiała w tym sezonie znacząco ograniczyć liczbę treningów, a występ w Warszawie był jej pierwszym w tym sezonie, mimo to obroniła wywalczony przed rokiem brązowy medal i drugi rok z rzędu stanęła na najniższym stopniu podium.
 

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.