Previous
Next
Previous
Next

Jasełka w Zespole Szkół w Jaźwinach

DSCF5362W sobotnie popołudnie 23 stycznia 2016 roku sala gimnastyczna Zespołu Szkół wypełniła się po brzegi babciami i dziadkami, rodzicami, absolwentami szkoły oraz mieszkańcami Jaźwin i okolicznych miejscowości, ponieważ tego dnia odbyły się jasełka.Wszyscy przenieśli się ponownie do Betlejem, gdzie odbywał się cud narodzin Bożej Dzieciny. Podróż prowadziły anioły (Gabriela Bartnik i Angelika Dykas). W rolę Maryi wcieliła się Magdalena Kutrzuba, a Józefa Szczepan Mikosz. Tradycyjnie do stajenki przybyli pastuszkowie (Józef Janus, Maksymilian Ostręga, Kacper Hebda, Mateusz Mikosz) i trzej królowie (Kamil Maślanka, Jakub Kolak, Krzysztof Trzaskuś) prowadzeni przez pasterza z gwiazdą (Maciej Janus).Stajenkę otaczała rzesza aniołów (Karolina Grzyb, Karolina Trzaskuś, Aneta Ziarko, Małgorzata Trzaskuś, Natalia Mikosz, Julia Wałaszek). Radość z Bożego Narodzenia wyśpiewały dzieci z zerówki i klasy pierwszej, akompaniował im na flecie Jakub Krzysztofczyk. Na zakończenie w imieniu wszystkich wnuków życzenia wszelkiego dobra, zdrowia, a przede wszystkim zadowolenia z wnuczek i wnuków złożył Kamil Para. Następnie wszystkie babcie i dziadkowie zostali zaproszeni na słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców. A młodsze pokolenie bawiło się przy dźwiękach skocznej muzyki na zorganizowanej dla nich zabawie karnawałowej.
Agnieszka Szot

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.