Previous
Next
Previous
Next

Zostało już tylko jedno przęsło

DSCN1320Z sześciu przęseł, które kiedyś tworzyły most żelazny nad Wisłoką pozostało już tylko jedno. Rozbiórka tego obiektu postępuję w bardzo szybkim tempie. Jeśli warunki atmosferyczne pozwolą i to ostatnie przęsło podzieli los pozostałych. Rozbiórka mostu stała się lokalną atrakcją turystyczną. W niedzielne popołudnie na wycieczki tu przyjeżdżają całe rodziny robiąc sobie pamiątkowe zdjęcia na tle mostu.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.