Previous
Next
Previous
Next

Nowe stroje dębickich hokeistów

03 (3)Każdy, kto uważnie śledzi poczynania najmłodszych grup hokejowych mógł ostatnio dostrzec, że dzieciaki występują podczas meczów w nowych strojach. Dokładnie tak! Piękne żółto – niebieskie i czarno – niebieskie barwy – jak zawsze – nawiązują do kolorów klubowych UKH.
Zakup koszulek nie wynika jedynie z potrzeb praktycznych, jest także konsekwencją pozyskania nowego sponsora dla klubu, którego logotyp widnieje na strojach -Joanna i Marcin Ciepły – firma Ciepły Meble!
Jest nam niezmiernie miło, że grono sponsorów Uczniowskiego Klubu Hokejowego wciąż się powiększa i to o firmy dobrze znane i cenione, nie tylko na rynku dębickim – mówi prezes UKH Dębica Marcin Hadowski.
Sam Pan Marcin Ciepły uważa, że dębicki klub hokejowy przekonuje go między innymi ze względu na zaangażowanie ludzi, którzy nim zarządzają, coraz większą popularność tej dyscypliny w Polsce oraz tym, że dotychczas mały klub – rośnie w siłę konsekwentnie rozwijając swoją działalność. Poza tym nowy sponsor sam doskonale czuje się na łyżwach i dołączył do wieczornych treningów hokeistów – amatorów.
Trzymamy kciuki za długą i owocną współpracę!

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.