Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Słotowa i Łęki Górne z pucharami

lekiW Zespole Szkół w Machowej odbyła się gminna gimnazjada w tenisie stołowym. Rozgrywki przeprowadzono w dwóch kategoriach – dziewcząt oraz chłopców. Zwyciężyły reprezentantki ZS w Słotowej oraz zawodnicy ZS w Łękach Górnych.

Wszystkie drużyny otrzymały dyplomy, a zwycięzcy puchary i nagrodę dla szkoły. Dwa pierwsze zespoły z obu kategorii zakwalifikowały się do zawodów powiatowych.
Klasyfikacja końcowa:
Kategoria dziewcząt:
I miejsce – ZS w Słotowej
II miejsce – ZS w Jaworzu Górnym
III miejsce-  ZS w Strzegocicach
IV miejsce – ZS w Machowej
V miejsce – ZS Łęki Górne
VI miejsce – Dobrków
Kategoria chłopców:
I miejsce – ZS Łęki Górne
II miejsce – ZS Strzegocice
III miejsce – ZS Słotowa
IV miejsce – ZS Machowa
V miejsce ZS –  Jaworze Górne
VI miejsce –  ZS Dobrków
Źródło: UM Pilzno

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.