Previous
Next
Previous
Next

Chotowa. Pieszy potrącony przez opla

policjaDo potrącenia pieszego doszło w sobotę w Chotowej około godz. 23. Wstępne ustalenia policjantów wskazują, że kierujący oplem vectra zjechał na pobocze i potrącił stojącego tam 32-letniego mężczyznę.   
Zgłoszenie o wypadku oficer dyżurny dębickiej policji odebrał w sobotę, około godz. 23. Na miejscu okazało się, że kierowca opla potrącił znajdującego się na poboczu 32-letniego mieszkańca Chotowej. Karetka pogotowia przewiozła poszkodowanego do tarnowskiego szpitala. Kierowcą okazał się 24-letni mieszkaniec Borowej. Badanie alkomatem wykazało trzeźwość mężczyzny.
Funkcjonariusze pracujący na miejscu wypadku zabezpieczyli materiał dowodowy pozwalający na szczegółowe wyjaśnienie okoliczności wypadku.
Postępowanie prowadzi Posterunek Policji w Czarnej.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.