Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Dziś o 15. 00 rozpocznie się msza. św pogrzebowa ks. Stanisława Fiołka

pogrzebDziś o godzinie 15.oo rozpocznie się msza św. pogrzebowa ks. Stanisława Fiołka. Po niej około godziny 16.00 nastąpi odprowadzenie ciała zmarłego kapłana na cmentarz. Na czas trwania uroczystości pogrzebowych zostanie zamknięta ul. Cmentarna od kościoła św. Jadwigi do skrzyżowania przy Cmentarzu Wojskowym. Ks. Stanisław Fiołek zmarł w ubiegły czwartek. W Dębicy pełnił swoją posługę 48 lat.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.