Previous
Next
Previous
Next

Zobaczą dinozaury w Głobikowej

large-sp2-20160222090903Wyjście do kina, wycieczka krajoznawcza, konkurs karaoke to tylko niektóre z atrakcji, jakie czekają uczniów Szkoły Podstawowej nr 2 w Dębicy podczas zimowiska. W czasie wolnym od zajęć lekcyjnych nauczyciele zaproponowali swoim podopiecznym udział w zajęciach plastycznych, sportowych i wyprawach terenowych.

W Szkole Podstawowej w zimowisku i różnych oferowanych podczas niego zajęciach i wyjazdach uczestniczy ponad 50 dzieci. Uczniowie byli już w aquaparku i na lodowisku. ,,Dotąd najbardziej podobały mi się zajęcia sportowe na basenie, kąpaliśmy się w jacuzzi, pływaliśmy i zjeżdżaliśmy ze zjeżdżalni. Było super!” – wspomina Zuzanna Turek jedna z uczestniczek zimowiska.

Wychowawcy w ramach zajęć świetlicowych zorganizowali także konkurs karaoke i różne zabawy ruchowe na sali gimnastycznej dla swoich podopiecznych. Dzieci miały możliwość zaprezentowania swoich umiejętności wokalnych i artystycznych.

Jedną z atrakcji zimowiska jest wyjazd na wycieczkę do Głobikowej. ,,W planach było zabranie dzieci na kulig, jednak przez brak śniegu, musieliśmy wprowadzić pewne zmiany” – mówi Bogdan Saletnik kierownik zimowiska. Zamiast zabaw na śniegu, wychowankowie wezmą udział w wycieczce krajoznawczej po okolicy, której zwieńczeniem będzie ognisko. Taki wyjazd stanowi okazję zarówno do nawiązania nowych przyjaźni między uczniami, jak i pogłębienia wiedzy z zakresu historii regionu czy obcowania z przyrodą.

Szkoła Podstawowa nr 2Szkoła Podstawowa nr 2Szkoła Podstawowa nr 2Szkoła Podstawowa nr 2Szkoła Podstawowa nr 2Szkoła Podstawowa nr 2

 źródło: Urząd Miejski w Dębicy

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.