Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Ferie w bibliotece w Latoszynie

latoszynW bibliotece w Latoszynie zajęcia odbywały się w pierwszym tygodniu ferii. Dla uczestników przygotowano wiele atrakcji.Zima nas w tym roku nie rozpieszcza – brak śniegu . W naszej bibliotece potrafiliśmy sobie doskonale poradzić bez niego…Dzieciaki „ulepiły” bałwanka z kubków do napojów.
„Marceli, jak każdy kotek, lubi wspinać się na płotek”, „Kicaj lubi psotki, tak jak wszystkie kotki”, „Kotki to do siebie mają, że własnymi drogami chadzają” – to tylko wybrane wierszyki ułożone przez dzieci z okazji przypadającego 17 lutego Światowego Dnia Kota.
Nie zabrakło również atrakcji kulinarnych. W ostatnim dniu zajęć robiliśmy pyszną, pełną witamin owocową sałatkę.
Doczekaliśmy się również wizyty Franklina, który odwiedza dzieciaki w bibliotekach naszej gminy.
Podczas zajęć wiele czasu poświęcaliśmy na prace plastyczne, zajęcia ruchowe, konkursy literackie, układanie puzzli, gry planszowe, głośne czytanie bajek.
Wszyscy spędziliśmy miło i wesoło czas.
 

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.