Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Wypadek na ul. Cmentarnej

PolicjaPolicjanci wyjaśniają okoliczności piątkowego wypadku drogowego, do którego doszło na ulicy Cmentarnej w Dębicy. W wyniku zdarzenia i doznanych obrażeń do dębickiego szpitala przewieziono 63-letnią kobietę.
Do wypadku doszło około godz.10.30 na ulicy Cmentarnej w rejonie apteki „Panaceum”. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierująca audi nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu prawidłowo jadącej hyundaiem atos. Kierująca audi, 20-letnia mieszkanka Podgrodzia, doprowadziła do zderzenia czołowo bocznego z hyundaiem. W wyniku zderzenia obrażeń ciała doznała 63-letnia pasażerka hyundaia, która została przewieziona do dębickiego szpitala. Kierująca audi oraz kierująca hyundaiem, 36-letnia mieszkanka powiatu dębickiego, nie ucierpiały w zdarzeniu.
Badanie alkomatem wykazało trzeźwość kierujących. Policjanci pracujący na miejscu wypadku zabezpieczyli materiał dowodowy pozwalający na szczegółowe wyjaśnienie okoliczności zdarzenia.
Postępowanie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Dębicy.
Źródło: Podkarpacka Policja

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.